דירות למכירה בקיסריה

(רוצים לקרוא קצת טיפים איך לקדם את מכירת הנכס? (לחצו כאן או גללו למטה)

מעוניינים למכור בתים בקיסריה?

מכירה של בית בקיסריה זהו אתגר לא קל שדורש הרבה מאוד ידע.
הכנו מדריך מקוצר שכולל 3 טיפים חשובים שיעזרו לכם בביצוע מכירה מוצלחת ביותר.
כדאי לפני קניית בית להתייעץ עם יועץ נדל"ן מקצועי שיוכל לעזור לכם בתמחור הדירה.

3 טיפים חשובים למכירה מוצלחת של מגרשים בקיסריה:

1.השוואת בין מחירי הדירות– כדאי לבדוק באתרים כגון: יד 2, מדלן, את מחירי הדירות בסביבה. מומלץ להתייעץ  עם יועץ נדל"ן מקצועי שמכיר את השוק בצורה הטובה ביותר ויודע לתמחר בצורה נכונה. חשוב לפני בחירת יועץ נדל"ן לברר לגבי הניסיון שלו, נכסים שהוא מכיר באזור והמלצות לגביו באינטרנט או מאנשים שעבדו אתו.

  1. נראות של הדירה-במכירה הנראות היא הדבר החשוב יותר. דברים שחשוב להתייחס בנראות הנכס:
  • הרחבת חללי הדירה –כדאי לצמצם כמה שיותר רהיטים כך זה עושה מרחיב את שטח הדירה ועושה רושם של בית גדול יותר ומאפשר לקונים לראות את מלוא הפוטנציאל של הנכס.
  • שינוי ושיפוץ הדירה –רצוי לבצע שינויים כגון: צביעת קירות,החלפת דלתות, שיפוץ מטבח. שינויים אילו יגדילו את נכס הדירה.
  • ארגון וסדרחשוב להציג בפני הקונים בית מסודר שיביא להם להרגשה טובה ולפני הגעתם לנקות את הבית,לפנות פחים ולשים את הבגדים בארון. טיפ נוסף הוא לפתוח חלונות ולאוורר את החדרים.
  1. שאילת שאלות-זה מתחיל מלהוציא כמה שיותר מידע מהקונה הפוטנציאלי ומה הדברים חשובים לו קניית הנכס. שאלה שיכולה לעזור לכם לסגור היא מה מצבו המשפחתי של הקונה ומהי מטרת הקניה האם לצורך מכירה או השקעה?. בהתאם לתשובה שלו תדעו האם הלקוח רציני ומה מצבו הכלכלי. זכרו שידע זה כוח!

לסיכום חשוב לתכנן נכון את המכירה ולהיעזר באנשי המקצוע מנוסים המכירים היטב את שוק הנדל"ן של קיסריה ואת המחירים שיעשו בשבילכם את העבודה ויחסכו לכם הרבה זמן יקר וכסף. בתהליך מכירת הדירה חשוב שהכול יעשה בשקיפות ובליווי מקצועי ,כך תצליחו בדבר לסגור את העסקה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון של שני הצדדים. פנו אלינו ונוכל בשמחה לעזור לכם :)

.

 אנחנו פה לכל שאלה שיש לכם – זמינים ומוכנים לעזור
עברו לדף צור קשר ודברו איתנו עוד היום