e5a044_16e5be7ef97c4a03b60d4435befabc7b

לא נשאר לנו אלא להגיד תודה רבה רבה: על המקצוענות, הסבלנות, היושרה, האמינות והמחויבות ועל כך שהפכת את המסע המפרך בפוטנציאל לחוויה נעימה ומחויכת.

משפחת סלע-שלו מכרכור
e5a044_724bb0e8ae0242a5935ca5c17157e04f

לקרן, תודה ענקית על שירות, יחס והשקעה ברמה הגבוהה ביותר. היה תענוג לקבל ממך שירות, גם אם בסוף זה לא צלח... נשמח להמליץ עלייך לכל מכרינו. אילן ושלי רדו.

משפחת רדו מכרכור
e5a044_3bc526ee6da0439bbfb400af151c5f7b

היי קרן, כמו שכתבתי לך בזמנו את אדם נדיר, אשת מקצוע בחסד. זכינו לעבוד איתך. בכלל לא מובן מאליו כל העזרה שלך. תודה!!!!

גלית כנרת
e5a044_af3e8b1a66df4c1e96e8c5eec3390949

לקרן המקסימה, אתמול חתמנו על הבית ואנו שמחים מאד. עזרת לנו ליצור אויר נעימה גם בתוך חוויה מלחיצה כמו קנית בית. הכנת לנו קפה וגרמת לנו להרגיש ישר בבית. עזרת ואת עדיין עוזרת לנו בכל דברף גם אחרי שכבר הסתיימה העסקה. ממש כיף לדעת שיש כאלה אנשים בעולם הנדל"ן. ישר כח ומאחלת לך שתמצאי הרבה בתים חיוכים אפרת ומשה.

אפרת ומשה מכרכור
man-303792_640

קרן היקרה! רצינו להגיד תודה! מעבר למקצועיות ולידע, את קודם כל בן אדם. באמת איכפת לך, ולא רק מהתוצאה של המכירה - חשובה לך הדרך. את קרן של אור בענף המתווכים. מילה שלך זאת מילה. הכל על השולחן, הכל עם חיוך, חן והמון רצון טוב - עד ביצוע העסקה, ולא פחות חשוב, גם אחריה. שמחים שהיתה לנו הזכות לעבוד איתך. בהצלחה בהמשך הדרך! גלית ואורי יעקובוביץ

גלית ואורי יעקובוביץ
e5a044_0a3a8cdb9cec4d3c874e404a90040da5

לקרן היקרה, אין לי מילים להודות לך על הטיפול המסור והנאמן, על ההשקעה, הטרחה והמאמץ שעשית עבורנו. מודים לך מאד ומעריכים זאת מקרב לב ולא נשכח זאת לעולם. חוץ מזה שמחתי להכיר אותך ואת היכולות המדהימות שלך. אין עלייך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שתצליחי בכל אשר תפני ושכל משאלותייך יתגשמו ותממשו במהרה. אז שוב מיליון תודות ואהבה.

משפחת מגן מכרכור
חוות דעת שימי

תודה על הכל קרן. למרות שאף פעם לא התראנו והכל נעשה בשלט רחוק, תמיד השרת ביטחון ופעלת באחריות גבוהה. הדירה נמכרה תוך זמן קצר במקצועיות רבה, עם מינימום הטרדות לנו ולשוכרים. ממליץ בחום!

שימי באליטי
man-303792_640

קרן, ליוות אותנו במקצועיות ומסירות בבחירת דירה שתתאים בדיוק לרצון ולצורך שלנו. את ממשיכה ללוות אותנו בחריצות ויעילות גם אחרי הרכישה - במציאת שוכרים ותחזוק הנכס. לא היה לנו ידע ושליטה בתחום הנדל"ן. הבחירה בך איפשרה לנו לממש את הקנייה בתחושת ביטחון מלאה. נכון לומר שאם יש משהו נכון שעשינו ברכישת הדירה, זה למצוא ולבחור אותך.

סמדר ואדיר באויר פרחי
man-303792_640

קרן היקרה, בחפשי אחר בית חלומותי פניתי להרבה מתווכים, פרשתי בפניהם את דרישותנו וביקשתי כי ימצאו את הדבר הנכון בשביל משפחתי. אך את עלית על כולם ביכולתייך להקשיב ולהכיל, בהבנה שלך את הצרכים והדרישות, במקצועיות שלך, בזמינות האינסופית, בסבלנותו ובדיוק שלך. ומעל הכל הפגנת יושרה ואמינות. לא פעלת ממניעים אישיים ותמיד חשבת על טובת הלקוח. גם כשמצאתי את הבית שלי בעצמי דאגת לכוון אותי ולהדריך אותי עד לרכישתו - כחברה ושמחת בשמחתי. אני רוצה לאמר לך תודה בשמי ובשם צביקה על כל מה שעשית על מי שאת. ברור לי שאם יבקשו המלצה על מתווכת, זו תהיה את ללא ספק. מאחלים לך בהצלחה בעבודתך. משפחת פז - כרכור

המלצה ממשפחת פז – כרכור
man-303792_640

את נותנת הגדרה חדשה למתווכת...

מאיה ועידן כרכור
%d7%94%d7%9e%d7%9c%d7%a6%d7%94-%d7%9e%d7%a9%d7%a4%d7%97%d7%aa-%d7%91%d7%a8%d7%a92

היי קרן, אחרי שניסינו למכור את הבית שלנו בצורה עצמאית ולא צלחנו, אמרנו לעצמנו שאולי כדאי שנפנה למתווכת. נפגשנו איתך רק פעם אחת ויחידה, והצגת מולנו את כל המסכת שלך על האיזור, מה טווחי המחירים ומי אלו האנשים שאנחנו הולכים לגור לידם בזמן הקרוב... שיווקת את הבית שלנו בצורה מהירה וטיפלת בכל מה שהיה זקוק מול העירייה ושאר הרשויות. את הכל עשית בחריצות ובצורה מעולה. והתוצאה? הצלחת לעזור לנו ולמכור את הבית תוך פחות מ 30 יום! וואלה, כל הכבוד! המון תודות, ברש תמר, מרחוב המזמור.

המלצה מברש תמר
man-303792_640

פניתי לקרן לאחר שאני ובן זוגי החלטנו לעבור לבנימינה לאחר תקפות שהייה בחו"ל ב"רילוקיישון". קודם גרנו באזור המרכז, כך שהמעבר לבנימינה היווה פרק לגמרי חדש בחיינו. השירות של קרן ועמיתה קובי היה כל כך מעל ומעבר שהייתי חייבת לשתף! לא רק שמצאו לנו בית מושלם, אלא שגם סייעו עם כל מיני מרכיבים פרקטיים שכרוכים במעבר מורכב שכזה: חיבורים לבית ספר וגנים, סיוע באיתור ריהוט זמני, שידוכים עם שכנים, ועוד! קרן היא מתווכת עם לב - מחפשת לעזור לאנשים למצוא "בית" במובן העמוק. ממליצה על קרן בחום לכל מי שמחפש מעבר חלק לשלב הבא בחיים שלהם! בתודה, כלילה ושגיא.

המלצה של כלילה ושגיא

מבחינתנו שמך הולך לפנייך. את יודעת שמלכתחילה היינו סקפטיים לאור הניסיון הקודם שלנו עם המשרד הקודם, אבל הפגישה איתך כבר יצרה רושם טוב מאוד. בפועל הענקת לנו שירות הרבה מעבר לסיכום בנינו. אנחנו מעריכים זאת מאוד. נשמח להמליץ עלייך ועל הסטנדרט הגבוה שלך.

מיקי ורחלי – רחוב התקווה 36
המלצה-רונן-וינשטיין

קרן בוקר טוב! סוף סוף הגיע תורי להגיד לך תודה. אחרי כמה חודשים מתישים, בסוף עשיתי את הדבר הנכון והתחלת לעבוד על הדירה. במרץ ובמקצועיות כמו שהבטחת. תוך הבנה כמה זה חשוב לי. אחרי חודש חיפוש ועוד משא ומתן לא פשוט :) היית גורם מעבר למשמעותי במכירה - עם הדאגה שלך, הקריאה הנכונה של המצב, לדעת לעשות את הדבר הנכון ולתת את הטיפ הנכון וזה שווה הרבה, מאוד. מעבר לכך שאת באמת כלכך בן אדם ואחר כך איש מקצוע למופת. תודה קרן. וינשטיין רונן

המלצה מאת רונן וינשטיין

טל וקרן יקרות, אני רוצה להודות לכן על המעודה מקצועית המעולה שעשיתן יחד. קנייה ומכירה של בית הן תהליך ומשימות לא פשוטות. בעיקר עבורי... כל התהליך מלווה בקושי רגשי. מעריכה את דרך הטיפול שלכן, הפגנתם יעילות ונחישות במציאת פתרונות יצירתיים. תמיד תוך כדי ראיית הצרכים שלי. ליוויתן אותי בתמיכה חברית הראויה לציון. בתוך כל התקופה של אי ודאות, הייתן לי לעזר רב. זה היה משמעותי לי לדעת שאפשר לסמוך עליכן בלב שלם. הייתן שותפות נאמנות לתהליך עד לסיומו המוצלח. מודה לכן, מאחלת לכן הצלחה במו ידיכן.

המלצה מפזית
man-303792_640

רצינו להגיד המון המון תודה! לקרן ופאולינה היקרות. למרות שקנינו בית חדש מקבלן, מצאנו לנכון לכתוב לכם. לפאולינה - תודה על היחס החם, היושרה והאיכפתיות - השקעת המון זמן ומחשבה בניסיון אמיתי למצוא לנו בית! קרן, "אין כמו בבית" מתאר את מה שאת! במשך תקופה ארוכה ליווית אותנו באכפתיות ומקצועיות ונתינה מכל הלב. בנוסף הראת לנו את המקום אליו אנחנו עוברים עם דאגה רבה, עזרה והמון טיפים וייעוץ בתחומים שונים שאפילו לא קשורים לבית! תודה ענקית!

אודי וליאור
zefi

אנו, צפי ויהודה נעים מפרדס חנה ממליצים בחום על המתווכת טל נתן, אשר עזרה לנו למכור את ביתנו. מהרגע הראשון לפגישתנו נוכחנו כי הינה אישיות מיוחדת, נעימה, מבינה ושולטת בתחום השיווק. מאמציה הבלתי נילאים בכל שעות היממה לחפש ולהביא עבורנו קונים. בכל מהלך הפגישות עם קונים פוטנציאליים שלטה בביתנו בהסברים עבורם, לא פסחה על שום חלק בבית ומחוץ לו. אנו סמכנו עליה בסבלנות ובעונג על טיפולה המסור.

צפי ויהודה
WhatsApp Image 2019-06-16 at 12.51.20

Keren, It was a lucky day when came into my life... Thank you Love Stella

Stella